Získajte prehľad cien za zákonné poistenie on-line
Uzatvorili ste zmluvu o zákonnom poistení vozidla na pobočke alebo pri návšteve s obchodným zástupcom poisťovne? Máte pocit, že ste nezískali všetky potrebné informácie a cena môže byť za poistenie nižšia?
Nechajte pracovníkov pobočiek poisťovni odpočívať a zistite pravdu o vašom poistení vozidla sami. Stačí vám len pripojenie k internetu a pár údajov o vašom vozidle, ktoré vložíte do kalkulátoru pzp online.

tablet

Na konci vás čaká milé prekvapenie v podobe zoznamu jednotlivých poisťovní a ich ponúk zákonného poistenia. Všetko je prehľadné a vy si môžete vybrať to vaše výhodne nielen podľa konečnej ceny, ale aj podľa ďalších ponúkaných služieb. A tými sú nielen výška poistného plnenia, ale aj zľavy a možné pripoistenia, ktoré zvýšia váš komfort pri jazdení.

Výber zákonného poistenia bude tak čisto len na vás a vašim slobodným rozhodnutím. Cena sa môže znížiť a ešte vám môžu pribudnúť ďalšie služby, o ktorých ste nemali ani tušenie.

Aby ste o výhody neprišli, môžete rovno i uzatvoriť zmluvu. Opäť nemusíte nikam chodiť ani jazdiť, pretože pzp online umožňuje i uzatvorenie zmluvy z pohodlia domova.

V prípade potreby sú pre vás pripravené kontakty, na ktorých vám ochotne poradia i doplnia informácie.
Vaša súčasná zmluva však stále beží a preto je potrebné ju ukončiť. To uskutočníte písomnou výpoveďou, ktorá musí byť na poisťovňu doručená minimálne 6 týždňov pred výročím. Na ukončenie musí naväzovať zmluva nová, aby ste nezostali úplne bez poistenia.

mlha

Neuzatvorenie zmluvy by vás mohlo stáť slušnú pokutu a v prípade poistnej udalosti by ste škodu hradili z vlastných finančných prostriedkov, čo nie je ani trochu príjemné.
Vďaka prehľadnému porovnaniu budete mať informácie o dostupných ponukách stále pri ruke a kedykoľvek sa k nim môžete vrátiť.