Zdravé nechty a prirodzená manikúraV dnešnej dobe ľudia hodnotia naozaj všetko. Nie je to správne a väčšina ľudí by povedala, že sa môže na názor druhých vykašľať, ale je smutné, že je to skutočne tak. Hocikedy po ulici si môžete všimnúť ženu, ako si vás obzerá od hlavy po päty, zazerá po vás a rozmýšľa nad tým, čo by na vás skritizovala. Vy si v tej chvíli uvedomíte, že máte očko na pančuche, že sa vám kabelka nehodí k topánkam alebo, že ste si zabudli odlakovať nechty a teraz vyzerajú naozaj otrasne. Najúčinnejšie je sa proti takýmto ľuďom obrniť tým, že budete myslieť na to, čo je na vás pekné. Alebo sa skúsite vyhnúť všetkému, čo vás robí neistou.

lak

Keby sme zostali pri tých nechtoch, neunavuje vás to? Máte doma stovky farebných flakónikov a odlakovač sa stáva vaším, takmer každodenným, spoločníkom. Stačí, že jeden raz umyjete riad a vaše nechty vyzerajú, akoby ste sama o seba ani nestarali. Je to naozaj únavné a mnohé ženy to skutočne rozčuľuje. Možno ste aj uvažovali o niečom trvalom, no na umelé a dlhánske pazúriky sa necítite a rada by ste zostali v prirodzených odtieňoch, ale aj vo vašej dĺžke.

Ak túžite po niečom, čo na vašich nechtoch vydrží minimálne dva týždne, no zároveň bude pôsobiť prirodzene a neagresívne, gel lak je pre vás to správne riešenie. Práve on na nechty nepôsobí zle, nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov. Žiadne lámanie vám nehrozí a to ani vtedy, keď sa rozhodnete, že ich už viac nechcete. A ak chcete, aby vaše nechty veľmi nekričali, pokojne zostaňte pri zemi v neutrálnych (alebo inak nude) odtieňoch.

gel

Nebojte sa však skúsiť aj niečo výrazné. Výrazná manikúra vám hlavne v letných dňoch pridá na sebavedomí a nemusíte sa báť, že by ste na seba príliš strhávali pozornosť. Alebo skúste rôzne kamienky a iné aplikácie. Je to len na vás, no nemáte sa čoho báť. Skúste aj niečo nové a inovatívne.