Verte sama sebeVedela som, že nech ma naši presviedčajú, koľko chcú, zo mňa jednoducho nikdy doktorka nebude. A ani právnička. Proste nebudem robiť povolanie, ktoré si vyslovene vyžaduje titul.

No napriek tomu som dopadla tak, že som na vysokú školu šla.A aj keď som tam päť rokov trpela, nejakým spôsobom som si to odsedela. Urobila som si prax, všetko išlo presne tak, ako má. Akurát, že som jednoducho nebola šťastná. Nemohla som byť šťastná. Kto by bol šťastný, keď robí niečo, čo ho nebaví? Keď stále rozmýšľa nad niečím, čo ho vôbec nenapĺňa?

tmavý lak

Očividne, moji rodičia šťastní boli. Mali zo mňa dokonalú dcéru, ktorá išla po ich šľapajích. Lenže ich dokonalá dcéra stále rozmýšľala nad niečím iným. Chcela som robiť niečo, čo sa týka umenia. Až na to, že som chcela popri tom aj ľudí skrášľovať. Alebo presnejšie, ženy. Chcela som, aby sa vďaka mne cítili krajšie, mladšie a sebavedomejšie. Keď som to povedala mojim rodičom, kvalitne ma vysmiali. No čím viac sa mi smiali, tým viac som bola presvedčená o tom, ktorým smerom sa mám uberať.

Mohli mi hovoriť úplne čokoľvek. Ja už som bola rozhodnutá a nezmenila by na tom nič ani revolúcia. Vedela som, že budem robiť ženám manikúru. To bolo niečo, kde som uplatnila nielen svoju trpezlivosť, ale aj svoj cit pre umenie. Stačilo, aby som si zohnala poriadnu techniku na to, aby som mohla manikúru robiť. A ženy, neverili by ste, ale nie je nič lepšie, ako keď môžete z druhej ženy urobiť niekoho iného. Vďaka vám a tomu, čo vytvoríte, sa môže ktorákoľvek žena cítiť úplne inak. A vy by ste nechceli, aby boli všetky ženy na svete spokojné?

růžové nehtíky

Pretože, nebudeme si klamať, mala by to chcieť každá žena. Nemala by sa pozerať na rivalitu a vôbec na nič, čo by ju mohlo odradiť od toho, pomôcť niekomu, kto si pomoc skutočne zaslúži. Buďte verná svojej ženskej podstate.