Umelé riasy na svadbuAk je pre ženu niečo naozaj veľmi ťažké, tak je to to, keď nemá partnera. Aspoň ja som sa vždy kvôli tomu cítila určitým spôsobom nedocenená alebo menejcenná. Viem, že môj život sa neodvíjal od toho či mám, alebo nemám partnera, no napriek tomu som čakala, že to bude niečo, čo budem obdivovať a čo bude na mne zvláštne. Chcela som mať chlapa. Aj keď je pravda, že sa mi práve začalo dariť vo všetkom aj bez neho. Vedela som však, že keď som na svojom vrchole, je na čase, aby som si našla partnera, ktorý mi bude vyhovovať. Teraz už len stačilo poriadne sa na jeho príchod pripraviť.

lepidlo

KEĎ MÁTE ÍSŤ NA SVADBU
Zhodou náhod sa mi akurát vtedy pritrafilo, že by som mala ísť na svadbu. A každý vie, čo znamenajú svadby. Veľa nezadaných ľudí navôkol. A keďže som bola uprostred lovu, bola som na najlepšej ceste k tomu, aby všetko fungovalo tak, ako má. A svadba bola tá najlepšia príležitosť, ako by som mohla zažiariť. Takže som si to musela poriadne premyslieť. Kúpila som si perfektné a extrémne sexi šaty, ktoré zo mňa urobili krásnu ženu. Ďalej som si nechala urobiť perfektný účes. Jediné, čo som potrebovala, bol mejkap, ktorý ma rozžiari.

umělé řasy

NECHAJTE VYNIKNÚŤ OČI
Kúpila som si umelé riasy, ale ak ide o niečo, čo ich malo skutočne udržať pokope, tak to muselo byť lepidlo na mihalnice. Len to skutočne udrží pokope všetko, čo má byť pokope. Napriek tomu, že som si myslela, že to bude prehnané, vyzerala som fakt neuveriteľne dobre a aj som sa neuveriteľne dobre cítila. Vedela som, že toto je niečo, čo mi skutočne vyhovuje, takže som bola spokojná a vedela som, že už je to celé iba na mne. Teraz som sa už len musela rozhodnúť, ako to vlastne urobíme a čo pre nás bude to najlepšie. Pre mňa a pre moje oči. Nezostáva mi nič iné, len si držať palce. Cítila som sa sebaisto, takže neočakávam žiadne problémy.