To naj pre vaše nechtyViete, o čom je skutočná manikúra? Nie je to len o tom, že si lakujete vaše nechty, že vymýšľate, ktorú aplikáciu si na nie dáte a aké umelecké dielo z nich vytvoríte. Je to aj o starostlivosti a o tej v prvom rade. Nielen o vaše nechty ako také, ktoré by mali byť neustále vyživené, aby sa nelámali a aby sa na nich nerobili fľaky (ktoré môže ovplyvniť aj vaša strava). Ide aj o vaše ruky, ktorým musíte venovať zvýšenú pozornosť.

nehty

Manikúru totižto tvoria aj vaše ruky. Ak ich nebudete mať na dotyk príjemné, hydratované a vyživené, nebudete so sebou spokojná. Vždy pri sebe noste krém a počas chladného obdobia nikdy nezabúdajte na rukavice.

Keď sme si vysvetlili, aká dôležitá je výživa vašich rúk, môžeme prejsť na to konkrétne, teda na manikúru. Ako vo väčšine skrášľovacích procedúr, aj tu máte naozaj veľké množstvo možností. Výhodou je, že si môžete vybrať to, čo vás bude baviť najviac. Pre niektoré nerozhodné žienky je rozhodovanie, čo je najlepšie pre ich nails hotová nočná mora.

Čím viac sa o to začnete zaujímať, tým viac možností nájdete. Vždy tu bude niečo, čo ste prehliadli alebo niečo, čo vás zaujme viac ako tá predchádzajúca možnosť.

Neobmedzujte sa len na obyčajné laky na nechty. To žiadnu ženu dostatočne neuspokojí, aj keď ich máte doma desiatky alebo dokonca stovky. Skúste umelé, skúste gélové, nebojte sa možností, ktoré vás obklopujú. Všetko, čo môžete pre seba a pre svoje nechty urobiť je, že všetko vyskúšate a vyberiete si niečo, čo vám dokonale sedí.

kytka

Musíte však vedieť aj to, čo od svojej manikúry očakávate. Chcete ju mať výraznú? Neprekážajú vám rôzne aplikácie? Alebo vám ide hlavne o výdrž? Na tieto otázky si musíte vedieť zodpovedať a uvidíte, že takýmto štýlom sa dostanete k tej vysnívanej manikúre, ktorá pre vás bude ako stvorená. Nebojte sa a skúste naozaj všetko.