Tešte sa sama zo sebaAko každá žena aj ja mávam dni, kedy by som sa najradšej celá zabalila do periny a zostala tak celý deň. Neviete si predstaviť, koľko ráz som túžila po tom, aby mi šéf napísal, že nemusím ísť do práce. Koľko ráz som držala mobil v ruke a chcela som mu napísať, že mi nie je dobre a do práce neprídem. No už nie som študentka, aby som si vymýšľala výhovorky. Prácu potrebujem a peniaze, ktoré mi vynáša, takisto. Len by som občas potrebovala jeden deň voľna navyše, aby som sa dostala zo svojej zóny nechute. Také dni mávam hlavne vtedy, keď ráno vstanem plná nádeje na krásny deň a zistím, že vonku prší. No daj sa mi svete!

nohy

Ako zostať veselá?

Teóriu o pozitívnom myslení skutočne ovládam. Viem, že by som mala myslieť na pekné veci. Viem aj, že negatívne myšlienky je potrebné posielať z hlavy preč a zatieniť ich niečím krásnym. No nemôžem si pomôcť. Keď ráno zakopnem malíčkom o roh postele, spraví sa mi očko na pančuchách alebo si natrhnem svoj obľúbený sveter, už sa to so mnou vlečie. Zrazu neviem nájsť miesto na parkovanie, prídem neskoro do práce a môj šéf, ktorý je inokedy úplný pohoďák, má taktiež zlý deň a pred všetkými do mňa kričí a pýta sa ma, ako je možné, že chodím do práce tak neskoro. No rozhodla som sa, že práve v takéto dni si budem robiť radosť. Začala som tým, že keď som mala zlý deň, dala som si kávu s príchuťou čokolády.

nehty

Začnem sa umelecky realizovať

Káva ma síce tešila, no neuspokojila ma nadlho. Potrebovala https://www.databazeknih.cz/knihy/martin-luther-muz-ktereho-doba-potrebovala-358364 som niečo, čo plne zamestná moju pozornosť, no zároveň sa pri tom budem cítiť dobre a budem mať z toho radosť. Tak som si začala robiť nechty. Začala som skúšať rôzne laky, gélové, gél laky, ale aj umelé. Neskôr, keď som bola šikovnejšia, tak som si trúfla aj na rôzne dĺžky a ozdôbky. Neverili by ste, aké je to veľmi upokojujúce. Je to úplne ako satisfakcia na moju dušu. Navyše sú niečo ako moje osobné umelecké dielo.