Tatranský profil ako moderný obklad drevom

Každý si okamžite zamiluje naše krásne Tatry. Vysoké kopce a hory, nádhernú prírodu a súznenie s čistotou. Kúsok týchto pocitov by chcel mať doma každý. Ale prečo svojim snom nevyhovieť? Nielen nábytok z dreva, ale aj vhodné drevené obklady vám môžu denne pripomínať, že nie ste niekde v ruchu mesta, ale uprostred lesov, kde to krásne vonia.

plot

A aby to bolo naozaj dokonalé, tak je potrebné zvoliť čo najlepšie riešenie obkladu z dreva. O to sa postará tatranský profil predaj.

Nejde o obyčajný obklad, ale vysoko kvalitný produkt z dreva, ktorý je vhodný pre obloženie interiéru aj exteriéru. Skvele sa vyníma na stenách a stropoch v podkroví, ale aj ako forma podbíjania striech či obloženia altánkov.
Je kvalitný už len preto, že je vyrobený zo smrekového dreva, ktoré sa po spracovaní brúsi. Vďaka tomu ide o odolný a trvácny materiál. Jednotlivé kusy majú na jednej strane drážku a na druhej pero, čím jednotlivé spoje do seba zapadajú a práca ide pekne od ruky. Vzniká dokonalý dizajn, ktorý sa hodí do každého prostredia. Ide vlastne o palubovky, ktoré sú doplnené práve o už zmienenú drážku a pero.

Tatranský profil predajprebieha na základe individuálnych potrieb zákazníkov. Práve preto sú v ponuke rôzne rozmery. V prípade hrúbky od 1,1 až do 2,3cm, šírky 6 až 16cm a dĺžka sa pohybuje od 0,5 až do 5 metrov.
Čo sa týka ceny, tak tento druh obkladu je cenovo dostupný pre každého a konečná cena je ovplyvnená nielen rozmermi, ale aj samotnou triedou I., II.Za 1m2 zaplatíte od 3,40 EUR až 8,50 EUR, čo je cena za triedu I. a najväčší rozmer šírky, hrúbky a dĺžky.

tunel

Nakoniec zistíte, že možnosti využitia tatranského profilu zvaného tiež perodrážka sú nekonečné. Okrem podkrovia a podbitia striech či obloženia altánkov sa skvele hodí aj na schodištia a bežné steny.
Tento výber obkladov vás určite nesklame a konečný výsledok stojí naozaj za to.