Súkromná škôlka BratislavaNástup detí do zariadenia s opatrovacími službami počas pracovnej činnosti rodičov je nevyhnutná záležitosť a postrach všetkých rodičov. Často sa totiž stáva, že nezostane v takomto zariadení miesto alebo nevyhovujú podmienky rodičom.
Našťastie i v tomto smere došlo ku značným pokrokom a v ponuke je aj súkromná škôlka Bratislava.

děcko

Aj keď si za služby priplatíte, stojí to za to. Vaše deti sa budú cítiť ako doma a získajú mnoho nových skúseností na vysokej úrovni. Okrem toho, že sa budú hrať, papať a spinkať, ich čaká i možnosť vzdelávania. Samozrejme, že v rámci možností detí a hravou formou. Jedná sa napríklad o jazyky, výtvarné umenie, ale i hudobné nástroje.

Ani čerstvý vzduch nebude vašim maličkým chýbať. Pravidelné prechádzky alebo pobyt na záhrade s hracími prvkami zaručí vašim deťom zdravý a hravý pobyt v zariadení. Okrem toho nie sú vylúčené ani zaujímavé výlety s množstvom zážitkov.

Nakoniec vás poteší i malý počet detičiek v jednotlivých triedach. Je to z dôvodu, aby malo každé z nich individuálny prístup a tiež preto, aby bol zaistený, čo najnižší počet ochorení.

vzdělání

Hygiena je na prvom mieste, a tak súčasťou celodennej starostlivosti sú aj hygienické potreby, takže i vlhčené obrúsky.
Papanie detičiek je zaistené zdravou stravou, vrátane obedov a pitného režimu.
Prostredie súkromnej škôlky Bratislava je sústredené v rodinnom dome na veľmi pokojnom mieste. Súčasťou je aj záhrada, kde môžu deti tráviť pobyt vonku.
Ak vás zaujíma, v akej vekovej kategórii sú deti prijímané, tak vás prekvapí veková hranica od 1 roku, až po 6 rokov. I takto malé detičky je možné niekam umiestniť, aby mamičky i oteckovia mohli chodiť do práce alebo si zariadiť všetko, čo potrebujú. Dokonca sú maličké vítané i s plienkami.

Najdôležitejší je, aby sa detičky do zariadenia tešili a mali tie najkrajšie zážitky. Čas bez rodičov nie je jednoduchý, a preto si malí zaslúžia len to najlepšie.