Športová obuv na zimné športy
Všetko záleží od kúpi, obutia až po prvé použitie. Pôjdeme pekne po poriadku.
Kúpa nových topanok na snowboard nie je príliš ťažká vec. Môžete ich na rôznych e-shopoch nájsť hneď niekoľko. Výber topánokzáleží len a len od Vás.
Máme tu výber tých najlepších topánok na snoubording len pre vás za skvelé ceny, poďme sa ne pozrieť.

boty

Pred kúpou si dobre pozrite tovar či nie je nijak poškodení aby Vám to potom nerobilo žiadne problémy pri vykonávaniu športu.
Ak chcete dobrú a kvalitnú obuv máme tu pre vás na výber SNB YOU SCOUT, SEARCH BOA alebo VANS OBN z rôznych druhov, materiálov čí farieb.. Všetky tieto topánky sú veľmi kvalitné a vodotesné čiže nebudete mokrý od hlavy až po päty. A v ponuke sú v tých najlepších cenách ktoré nikde inde nenájdete.

Samozrejme že keď si budete túto snowboardovú obuvskúšať nezabudnite že ich skúšajte v ponožkách ktorých budete jazdiť. Úplne na doraz si ich zaviažte aby ste vedeli či Vám sedia alebo nie. Vyskúšajte si obuv na snowboard na sucho. Pred prvým snowboardovým športom si doma nechajte obuv na sebe asi 30 minút aby si vaše nohy zvykli. Behom tejto doby musíte spoznať či Vám obuv pasuje a či nie.
Ak ste už rozhodnutí že idete na svah vyskúšať svoj snowboard ešte pred tým si skontrolujte svoje topánky. Ak ich nemáte dobre zaviazané ani nikam nechoďte a najprv s ich uviažte. Bezpečnosť je prvoradá, Pokiaľ chcete mať svoje topánky dobre zaviazané vyskúšajte z niektorých tipov viazania. SPEED ZONE LACING SYSTEM alebo tiež ho môžete poznať pod menom QUICKFIT, Ďalšia možnosť je ILS SYSTEM, A Boa systém. Všetky spôsoby viazania Vám predvedú pri zakúpení nových topánok.

snowboardista

No a na úplný záver topánky musíte ošetrovať, aby ste ich mohli použiť na ďalšie snowboardovanie. Môžete použiť viacero druhov krémov na topánky alebo niekedy ich stačí len ich pretrieť vodou.