Poschodové postele deťom vyhovujú
Ako vaše deti rastú z malých postieľok umiestnených obvykle v spálni rodičov, tak sa zvyšujú aj ich ďalšie potreby, predovšetkým na hranie, vlastný priestor a väčšiu posteľ.
Je na čase vášho potomka umiestniť do jeho vlastnej detskej izby, v ktorej bude buď sám alebo s ďalším súrodencom.

Plyšoví medvídci

V každom prípade vám prídu vhod riešenia, vďaka ktorým získate prehľad o možnostiach poschodových postelí a zároveň si ich môžete i rovno kúpiť.
Tento druh postelí je známy už od nepamäti, pretože šlo a ide o praktické riešenie detských izieb, v ktorých prebýva viac ako jedno dieťa. Nie je to však podmienka, aby ste takúto posteľ umiestnili do detskej izby, pretože väčší počet nocľažníkov sa môže zísť vždy a vy budete mať pripravené miesto na spanie pre všetkých.
V ponuke nájdete nielen klasickú jednoduchú verziu, ale aj rozšírenú, s prístelkou, úložným priestorom alebo varianty vyvýšené a multifunkčné.

Matrace s medvídkem

Moderný design umožňuje vytvoriť veselé prostredie plné farieb a zaujímavých tvarov, ktoré upúta pozornosť už na prvý pohľad. Vďaka rôznym farebným variantom budete môcť vybrať postele pre chlapcov i dievčatá alebo zostať verní klasickému odtieňu dreva.
Tieto lôžka však nesplňujú len funkciu odpočinku a spánku. Často v rukách detí končia ako rôzne skrýše, hrady a zámky a nedobytné pevnosti. Dokážu sa na nich vyhrať viac, než s hračkami.
Ušetrený priestor bude zas výhodou pre ďalšie nápady nábytku ako písacie stoly, skrine, poličky, komody, či miesto pre elektroniku.
Najčastejšie po nich siahajú rodiny z panelákových bytov, http://www.reality.sk/byty-na-predaj majitelia chalúp a chát, ale nie sú vylúčené ani vo veľkých domoch, pretože lákajú svojim moderným vzhľadom.
Úložný priestor poskytne ďalšie miesto pre ukladanie lôžkovín, či iných vecí, ktoré momentálne nepotrebujete. Vysúvacia prístelka zase poskytne útočisko ďalším deťom, ktoré prídu na návštevu.