Pohodlná obuv je základ
hovorí, že niečo krásne vieme nájsť v každom ročnom období. No podľa mňa je to blbosť. Najkrajšie ročné obdobie je zima a tým to pre mňa hasne. Nebudem sa tváriť, že je to inak. Možno nado mnou budú mnohí ľudia krútiť hlavou, no naozaj nemám rada leto. Leto je super, keď ho môžete celé stráviť pri mori, keď pofukuje jemný vánok a vy sa môžete hocikedy, keď vám je horúco, hodiť do vody. Ale keď ste doma alebo v práci a musíte sa potiť za stolom, je to hotové utrpenie. Je to na depresiu. Preto mám rada zimu.

sníh

Okrem toho, čo je krajšie ako pohľad z okna na padajúce vločky a snehom pokrytú krajinu? Máte pocit, že všetko odpočíva a všetko je zrazu krásne zjednotené a rovnaké.

Plus, nemusím predsa spomínať bonusy, ako sú Vianoce a Silvester, no nie? Na tie sa všetci tešíme oveľa dlhšie ako len pár dní pred nimi, no nie? Osobne milujem vyberanie darčekov a ten čas, kedy z každej strany počujete koledy a všetko sa vám zdá krásne pozitívne a veselé. Pretože prichádzajú sviatky pokoja.

Čo milujem na zime úplne najviac a čo jednoznačne prevyšuje veci, ktoré som už zmienila, sú zimné športy. Milujem odísť na celý víkend na horskú chatu a hodiny jazdiť po svahu.

vybavení

Je to pre mňa ten najväčší relax. Jazdu na doske jednoducho milujem. No aby som si ju užila čo najviac, potrebujem fakt kvalitné snowboardove topanky. Práve tie zabezpečia, aby bol celý deň strávený na snehu pohodlný a večer si nemusím masírovať chodidlá a báť sa či sa na druhý deň vôbec postavím na nohy. Doska má oproti lyžiam veľmi veľa výhod no toto je jedna z tých najlepších. Nech si hovorí kto chce, čo chce, lyžiarky sú fakticky veľmi nepohodlné. Preto dávam vždy prednosť doske, namiesto lyží. Mali by ste to určite skúsiť tiež. Neoľutujete to, to si môžete byť istý.