Obývačka je základ
Keď som tak jedného dňa sedela v obývačke a pozerala som sa okolo seba, mala som pocit, že mi niečo naozaj chýba. A neboli to ani peniaze, ani niekto blízky a ani som necítila pocit hladu. Cítila som, že mi niečo chýba v tej konkrétnej miestnosti. Týždeň som pozerala na každý jeden roh tej izby. Sledovala som steny, sledovala som svietidlá a dokonca som sa pozerala aj na podlahu. No zistila som, že tú izbu je potrebné kompletne prerobiť. A že si k tomu kúpim stolik pod tv.

stolek tv

Naša bedňa bola totiž položená len tak na zemi. A to som sa čudovala, prečo ma neustále bolí krk. Jasné, že ma bolí, keď stále čumím nadol a ešte v takom zvláštnom uhle. Vedela som, že toto bude úžasný doplnok, ktorý našu obývačku len podčiarkne a zvýrazní. Okrem toho som sa už fakt chcela zbyviť tej bolesti v krčnej chrbtici. Okrem toho som zistila, že je to fakticky úžasný doplnok.

Milujem fotografie a pravidelne ich vždy všetky vytlačím a ukladám do albumov. No okrem toho by som ich hrozne chcela mať aj niekde umiestnené. Na chodbe ich mám zavesené na stene, no do obývačky by sa mi tiež hodili. Nechcela som ich umiestňovať na stenu, no keď mám takýto perfektný doplnok, môžem si nakúpiť rámiky a poukladať ich, kam sa mi len zachce. Pustila som sa do prerábania obývačky s takou vervou, až sa môj priateľ preľakol, že budem chcieť prerobiť aj jeho. No okrem toho, že som nakúpila https://aktualne.centrum.sk/fotogaleria/%3Fphoto%3D3%26clanok%3D334238 nový nábytok, rozhodla som sa, že aj nanovo vymaľujem a urobíme nové podlahy.

grafika

Obývačka je predsa miestnosť, v ktorej trávime najviac času. Je to miesto, v ktorom vítame návštevu, v ktorom si vychutnávame spoločné chvíle a vôbec, prečo by som sa nemohla vo svojej obývačke cítiť ako skutočná kráľovná? Keď si ju prerobím, budem so sebou spokojná, ale zároveň budem mať vkusne zariadenú miestnosť. No povedzte, nie je to skutočne výhodné a perfektné? Nemala som dôvod váhať ani chvíľu.