Nalíčte sa na stužkovú samaKeď som povedala mojim spolužiačkam na strednej, že sa budem na stužkovú líčiť sama, skoro spadli na zadok. Mysleli si, že je to tá najväčšia hlúposť, ktorú som chcela spraviť a možno mali aj pravdu. Do školy som sa totižto veľmi nelíčila, pretože mi to prišlo hlúpe. Nechcela som na seba priťahovať pozornosť. Na druhej strane ma však líčenie neuveriteľne bavilo a doma som s ním vždy experimentovala, keď som mala príležitosť. Bolo mi jasné, že ma za to ohovárajú a určite sa tešia, že budem vyzerať otrasne. No ja som si svoje líčenie na stužkovú vyskúšala už predtým a vedela som, že to bude vyzerať perfektne.

hnědé oči

Mala som nakúpené produkty, ktoré mi, v rámci možností, vyhovovali a boli kvalitné, ak sa to tak teda dalo povedať. Bolo mi jasné, že budem potrebovať veľmi veľa sily a nesmie sa mi triasť ruka, čo však bolo takmer nemožné. No povedala som si, že to zvládnem, že sú predsa aj ťažšie veci, ktoré musí žena v živote zvládnuť ako nalíčiť sa na stužkovú. Na druhej strane som sa však obávala, že to nevypáli tak, ako som si predstavovala. No našťastie ma moja mamina podporovala a tešila sa, že ušetrím.

detail

Ona vedela, že mám na to, aby som sa nalíčila sama. No chcelo to v každom prípade ešte nejakú bodku za tým všetkým, za tieňmi, rúžom a aj tenkou linkou. Vedela som, že na to budem potrebovať umelé riasy. No s umelými riasami to nebolo len tak. Povedala som si, že ak niečo skutočne dosiahnem, tak to, že budem mať oči ako bábika. Bála som sa hlavne toho, že mi to vypadne a budem vyzerať otrasne. No našťastie som našla perfektné lepidlo na mihalnice, ktoré držalo naozaj neuveriteľne dobre. Moje spolužiačky skoro padli na zadok, keď videli, ako perfektne som sa namaľovala na stužkovú. Niektoré aj hneď oľutovali, že išli ku profesionálne a nenechali sa nalíčiť odo mňa. Nebudem klamať, bol to perfektný pocit.