Manikúra inšpirovaná ružovým kremeňomNail art ide stále dopredu a kto chcete mať ruky ako zo žurnálu a módneho bulletinu, potom určite sleduje všetky novinky a zmeny v tete oblasti. Je potrebné držať krok s dobou.

A vy sa s nami dnes môžete vydať na cestu, kedy si vytvoríte podobné efekty na vašich nechtoch aj vy. Možno vás prekvapí, že na to postačia aj klasické laky. Možno sa vám bude zdať, že ide o zložitý proces, ale nenechajte sa mýliť. Vlastne nemôžete takmer nič pokaziť. Stačí vám len pár nevyhnutných pomôcok a aj vy môžete byť tou pravou čarodejkou.

růžové nehty

A prečo práve ruženín?Nejde samozrejme o jediný minerál, ktorý sa dá skvele imitovať. Ale práve tento kremeň sa teší medzi nositeľkami najväčšej obľube. Prirodzené farby sú jednoducho v kurze. S väčším odstupom vyzerajú ako popraskané, čo priťahuje pozornosť. Väčšinu vašich kamarátok tak veľmi prekvapí, že sa jedná o veľmi prirodzene vytvorený nail art.

Tomuto ružovému polodrahokamu sa prisudzuje tiež istá magická moc. Označuje sa ako kameň bezpodmienečnej lásky a nekonečného mieru. Upokojuje a dokáže utíšiť zranené srdce. Pomôže vám nájsť skutočnú lásku a obnoviť vášeň v súčasnom vzťahu.

Takáto manikúra vynikne doplnením pomocou zlatých šperkov a krásne ladí so všetkými odtieňmi červenej a oranžovej.

pc

A teraz od poézie k praxi

Celé dielo bude trvanlivejšie za použitia kvalitných gél lakov, ktoré nájdete napríklad v obchodoch ardell, ktorý je zárukou kvality.
o Začneme pilovaním a odmastením, aby boli naše nechty dokonale pripravené.
o Na základ použite ružovkastý gél lak vo veľmi tenkej vrstve.
o Na riedenie farby použijete base gél lak.
o U samotného kreslenia čiar a praskliniek nanášajte biely gél lak do tenkej vrstvičky nevytvrdeného base gélu.
o Keď mu trochu pomôžete pekne sa rozpije, takže tak vytvoríte matnú prasklinu.
o Až budete mať hotovo, stačí len vytvrdiť.
o Potom je potrebné naniesť zase ružovkastú vrstvu gél laku, a hore lesklý top.
Tak čo poviete? To určite zvládnete aj vy.