Drahé zákonné poistenie? Pomôže vám pzp výpočet
Vysoké ceny u jednotlivých produktov a služieb sú problémom, ktorý trápi väčšinu zákazníkov a klientov. Často sa stáva, že za rovnaké služby platíte niekde viac a niekde oveľa menej. Ako sa k tejto situácii postaviť a ceny zistiť a porovnať?
Poďme sa pozrieť napríklad na zákonné poistenie vozidla. Je to produkt, ktorý musí uzatvoriť povinne každý majiteľ, prevádzkar a prenajímateľ vozidla.

srdce

Bez tohto poistenia nemá vozidlo na cestách čo robiť. Účelom nie je zodrať vás z kože o ďalšie finančné prostriedky, ale chrániť vašu peňaženku. Stačí, aby ste spôsobili nejakú autonehodu a s ňou súvisiace škody a musíte všetko uhradiť. Keby ste mali vysoké škody platiť zo svojho účtu, tak by vám toho asi moc nezostalo a ešte by ste sa zadlžili. A práve ako ochrana pre tieto situácie slúži zákonné poistenie.

Z tohto poistenia poisťovňa uhradí za vás spôsobené škody na zdraví, majetku, ušlý zisk, právne úkony, atď.

kalkulačka

Tu sa dostávame konečne k tomu, koľko ste povinní za takéto poistenie platiť. Cena je závislá nielen na konkrétnom cenníku jednotlivých poisťovní, ale i na tom, o aké vozidlo sa jedná, rok výroby, či napríklad počet rokov bez poistnej udalosti. Tiež rôzne zľavy, ktoré ponúkajú poisťovne ako bonus, ale aj výška poistného plnenia. A k cenám jednotlivých ponúk sa dopracujete jednoducho cez pzp vypocet.
On-line kalkulačka, ktorá vám po zadaní všetkých potrebných údajov vyhodnotí ponuky dostupných poisťovní a vy si vyberiete podľa obsahu služieb, ceny i možných pripoistení. A na záver môžete on-line uzatvoriť aj poistnú zmluvu zákonného poistenia.

Takto riešený pzp vypocet vás nebude oberať o čas, ktorý by ste inak museli stráviť obehaním všetkých poisťovní, čakaním a nebude vás to stáť peniaze na cestovanie ani rôzne poplatky. Všetko zdarma a s vašim pričinením.